Zdrowie i Uroda

CHCIAŁABYM PÓJŚĆ NA PROFESJONALNY MAKIJAŻ OKAZJONALNY LUB KURS WIZAŻU WE WROCŁAWIU. CZYM POWINNAM KIEROWAĆ SIĘ PRZY WYBORZE WIZAŻYSTKI?

1.1KViews

Jeśli zastanawiasz się do jakiej wizażystki wybrać się na makijaż czy szkolenie z wizażu we Wrocławiu, na co zwrócić szczególną uwagę przy wyborze, to zapraszam Cię serdecznie do dalszej części wpisu.

  1. CZYTAJ OPINIE KLIENTÓW I KURSANTEK

Wizażystów, którzy szkolą i malują we Wrocławiu jest mnóstwo. Wystarczy wpisać w google: “makijaż Wrocław”, “szkolenie makijażu Wrocław”, “szkolenie z wizażu Wrocław”, “kurs wizażu Wrocław” i wyskoczy sporo pozycji makijażystów, do których możemy się umówić. Zanim wybierzesz “tą jedyną” zapoznaj się z opiniami klientów, którzy skorzystali już z usług danej wizażystki. Pozwoli Ci to dokonać prawidłowego wyboru i uniknąć niezadowolenia z odbytej wizyty czy szkolenia.

  1. ZWRÓĆ UWAGĘ NA PORTFOLIO I ESTETYKĘ MALOWANIA WIZAŻYSTKI

Zanim wybierzesz się do wizażystki zapoznaj się z jej portfolio. Jeśli jej estetyka malowania i prace odpowiadają Ci, umów się na wizytę bądź szkolenie.

  1. ZAPYTAJ NA JAKICH KOSMETYKACH PRACUJE

Cena makijażu uzależniona jest od kilku czynników: jakości kosmetyków, które używa, umiejętności wizażysty i lat doświadczeń, od rodzaju prowadzenia działalności (prowadzenie i opłata gabinetu, zusu, podatków). Te wszystkie czynniki mają wpływ na jakość oraz cenę makijażu. Jeśli wizażysta używa markowych kosmetyków, to w 80% możesz być pewna, że Twój makijaż wytrzyma do białego rana;)

  1. ZWRÓĆ UWAGĘ NA PROFESJONALNE PODEJŚCIE DO KLIENTA

Jeśli wizażystka nie ma wysokiej kultury osobistej, jest nieprofesjonalna w kontakcie z klientem to na wstępie odrzuć jej kandydaturę na Twoją wizażystkę. Po pierwszej rozmowie jesteś w stanie wywnioskować czy makijażystka jest profesjonalistką i czy będziesz w stanie się z nią “dogadać”.

Mam nadzieję, że te 4 rady pomogą Ci w wyborze Twojej wizażystki. Jeśli masz wątpliwości bądź pytania, zapraszam Cię do kontaktu przez moją stronę internetową www.themakijaz.pl bądź mojego Facebooka: TheMakijajz. Chętnie rozwieję Twoje wątpliwości.

 

root_812
the authorroot_812