Biznes

Narzędzie, które ułatwi prowadzenie firmy. Poznaj aplikację Taxon.

3.42KViews

Z każdym kolejnym rokiem powstaje więcej działalności gospodarczych. Młodzi przedsiębiorcy mają do dyspozycji narzędzia, które wspomagają ich biznes. Dotacje na założenie działalności lub ulgi są jednym z nich. Wraz z postępem technologicznym powstaje coraz więcej innowacyjnych rozwiązań. Jednym z nich jest program do faktur.

Biuro rachunkowe w Twoim telefonie

Aplikacja Taxon została stworzona dla nowoczesnych przedsiębiorców, którzy nie chcą tracić czasu na firmowe formalności. Cała dokumentacja firmowa dostępna jest w prostej i poręcznej aplikacji. W szybki i bezpieczny sposób usprawni ona kontakt między przedsiębiorcom a biurem księgowym. Wszystkie dane przechowywane są w chmurze, dlatego możesz być pewien, że są dostęp do nich będziesz miał tylko ty i Twój księgowy. Wygodne korzystanie z aplikacji w telefonie lub w wersji przeglądarkowej to ułatwienie dla każdej firmy.

Aplikacja Taxon – jakie są jej dodatkowe zalety?

Program do kontroli kosztów w firmie, to możliwość monitorowania na bieżąco swoich firmowych podatków. Dzięki raportowi, który otrzymujesz co miesiąc, możesz analizować wyniki swojej firmy. Stały kontakt z księgowością za pomocą czatu pozwoli na natychmiastową konsultację ewentualnego problemu lub wyjaśnienie Twoich wątpliwości.

W prosty sposób wygenerujesz faktury dla polskich i zagranicznych kontrahentów, które następnie zostaną wysłane automatycznie do klientów i księgowej. Mało tego, za pomocą aplikacji zrobisz zdjęcie swojej fakturze zakupowej i od razu prześlesz do biura rachunkowego, bez konieczności ich przechowywania!

Rozliczanie faktur online i monitoring kosztów firmowych jeszcze nigdy nie był tak wygodny. Dołącz do zadowolonych klientów korzystających z aplikacji Taxon. Sprawdź, jakie korzyści płyną z nowoczesnych rozwiązań. Prowadzenie firmy będzie jeszcze przyjemniejsze. Biuro rachunkowe online w Twoim telefonie. Dowiedz się więcej na https://www.taxon.pl/biuro-rachunkowe-online/.

 

root_812
the authorroot_812