Zdrowie i Uroda

Walka o idealną linię – postaw na pewne metody

3.63KViews

Wylewanie siódmych potów na siłowni, restrykcyjna dieta o ujemnym bilansie kalorycznym, zmiana nawyków, odpowiednie nawadnianie i picie ziołowych naparów to najbardziej popularny plan odchudzający. Niestety, nierzadko zdarza się, że nasze wysiłki idą na marne. Kiedy tygodnie systematycznej pracy nie przynoszą rezultatów, warto sięgnąć do innych metod.

Aparat do modelowania sylwetki – profesjonalne metody walki z cellulitem

Niestety, są obszary, które szczególnie uporczywie bronią się przed dietą i ćwiczeniami. Wszędzie tam, gdzie tradycyjne metody nie działają, z pomocą przychodzi nowoczesna medycyna estetyczna. Zabiegi medycyny estetycznej oferują ogrom kuracji pozwalających trwale, szybko i, co najważniejsze, bezpiecznie zredukować tkankę tłuszczową w najbardziej problematycznych miejscach. Wśród szczególnie popularnych zabiegów wyróżnić możemy kurację za pomocą aparatury wykorzystującej trwałą elektroporację IRE.  Aparat do modelowania sylwetki wyposażony jest w głowice zapewniające maksymalną precyzję nawet na niewielkich obszarach.

Pewne efekty

Efekty kuracji innowacyjną metodą nie ograniczają się do redukcji tkanki tłuszczowej w wybranych partiach. Dodatkową korzyścią dla ciała jest w tym przypadku widoczne zmniejszenie cellulitu oraz  zwiększenie napięcia i gęstości skóry.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

W przeciwieństwie do inwazyjnych operacji plastycznych, odchudzanie w gabinecie medycyny estetycznej nie niesie ze sobą ryzyka wystąpienia groźnych dla zdrowia powikłań.   Kuracja jest bezbolesna i szybka. Pacjent poddający się zabiegowi nie musi zostawać w szpitalu i nie odczuwa uciążliwych skutków ubocznych.

 

 

 

root_812
the authorroot_812