Dom i Wnętrze

Piękna kuchnia z czarnym blatem

1.39KViews

Kuchnia z czarnym blatem może stać się pięknym, reprezentacyjnym pomieszczeniem, dzięki czemu będziemy się tam dobrze czuli. Nie ma czegoś takiego, jak idealna kuchnia. Można jednak postarać się o to, aby w takiej kuchni unikać błędów. Jak dobrze urządzić kuchnię, gdzie będzie chciało się przebywać z wielką przyjemnością?

Kuchnia z czarnym blatem – projekt

Nie ma czegoś takiego, jak kuchnia z czarnym blatem, gdzie nie znajdziemy żadnych błędów. Dopiero po jakimś czasie zdajemy sobie sprawę, że coś jest nie tak. Możemy robić wszystko, aby tych błędów było, jak najmniej, dzięki czemu będzie można na nie przymknąć oko. Pierwsze pytanie, jakie powinno wybrzmieć w głowie – jaka kuchnia dokładnie jest nam potrzebna? Czy jesteśmy osobami, którzy zdecydowaną większość czasu spędzają na gotowaniu? A może kochamy gotować dla przyjaciół i często w naszych domach odbywają się przyjęcia? Czy też wręcz odwrotnie – szczycimy się tym, że w naszych domach nie gotujemy, a wszystko przyrządzamy za pomocą mikrofalówki? Która kuchnia będzie nam dokładnie potrzebna?

Duża kuchnia z czarnym blatem

Duża kuchnia z czarnym blatem daje ogrom wspaniałych możliwości, gdzie można zastosować większą ilość trójkątów roboczych. Podstawą jest ten najważniejszy trójkąt, który wykorzystuje lodówkę, zmywarkę i piekarnik oraz pomiędzy tym blaty robocze. Skoro mamy dużo miejsca, to pamiętajmy również o szafkach, gdzie nie będzie problemu z pochowaniem wszystkich rzeczy. W takim miejscu niekoniecznie trzeba decydować się na rozwiązania tradycyjne. 

 

root_812
the authorroot_812