Ciekawe

Jakie okna na wymiar wybrać?

837Views

Wybór pomiędzy oknami gotowymi a oknami na wymiar może okazać się trudny – z jednej strony mamy produkt dostępny praktycznie od ręki, z drugiej – okna, które mogą być wykonane dokładnie tak, jak tego potrzebujemy. Okna na wymiar są opcją coraz chętniej wybieraną, szczególnie podczas budowy domu. Dlaczego?

Dlaczego warto wybrać okna na wymiar?

Okna na wymiar dają możliwość dopasowania konkretnych okien do danego budynku – oznacza to, że możemy w naszym domu wykorzystywać okna panoramiczne, niewielkie okna na poddaszach, okna przesuwne. Możliwości jest naprawdę wiele! Wybierając okna na wymiar możemy uatrakcyjnić wygląd bryły domu, nadać jej konkretnego charakteru. Atutem jest też możliwość wyboru pomiędzy klasycznymi oknami plastikowymi czy oknami drewniano-aluminiowymi. W przypadku tych drugich są one chętnie wykorzystywane w budynkach inspirowanych stylem nowoczesnym, loftowym czy też rustykalnym. Od samego początku stworzenia zamówienia okien na wymiar możemy mieć pewność, że okna te zostaną idealnie dopasowane i zamontowane – w ten sposób zagwarantujemy sobie komfort termiczny wewnątrz domów bez obaw o nieszczelności.

Wybierz okna na wymiar i skorzystaj z fachowego doradztwa

Niewątpliwym atutem wyboru okien na wymiar jest możliwość skorzystania z porady specjalistów. To szczególnie ważne, kiedy nasz dom jest pasywny czy energooszczędny. Dzięki specjalistom dowiemy się o nowinkach na rynku, dopasujemy konkretne okna do naszych potrzeb, dowiemy się, w jaki sposób zminimalizować ubytek ciepła z wnętrza domu. Fachowcy zwrócą również uwagę na to, jak ważny jest odpowiedni demontaż starych okien czy precyzja podczas montażu nowych – powierzając montaż okien doświadczonym fachowcom możemy mieć pewność, że okna na wymiar będą osadzone estetyczne oraz zapewnią odpowiedną izolację termiczną.

root_812
the authorroot_812