Dom i Wnętrze

Domowe SPA – jakie meble łazienkowe wybrać?

2.61KViews

Czy wiesz, że nasza domowa łazienka może stać się prywatnym SPA? Nie musimy wydawać kroci, aby poddać się pielęgnacyjnym zabiegom odnowy biologicznej w salonach piękności. Dzisiaj wszystko, czego potrzebujemy, znajdziemy we własnej łazience. Wybierając odpowiednie meble łazienkowe zapewnimy sobie komfortowe otoczenie do tego, aby odpoczywać po królewsku. O czym pamiętać podczas aranżowania łazienki?

Eleganckie i trwałe meble łazienkowe

Idealne meble łazienkowe powinny być nie tylko piękne, ale również funkcjonalne i zabezpieczone przed wilgocią. Panująca w łazienkach specyficzna atmosfera sprawia, że materiały niskiej jakości szybko mogą zacząć się niszczyć pod wpływem wilgoci. Topowi producenci zaproponują nam meble łazienkowe wykonane z płyt meblowych laminowanych, które zabezpieczone są przed wodą, nie chłoną brudu, słowem: na długi czas zachowują wspaniały wygląd.

Wśród najmodniejszych aranżacji łazienki wymienia się dzisiaj pomieszczenia, w których królują jasne kolory: biel, beż, kość słoniowa. Kolory te mogą występować solo lub też być zestawiane z elementami imitującymi naturalne drewno. Ciekawym designem odznaczają się także meble inspirowane naturą: ciemne, lśniące fronty zestawia się w nich z drewnianymi nóżkami i elementami dekoracyjnymi.

Meble łazienkowe – co znajdziemy w kolekcjach?

Kolekcje oferowane przez topowych producentów zaskoczą nas licznymi elementami – wśród nich znajdziemy klasyczne szafki wiszące, ale również stojące wysokie słupki, w których znajdzie się dość miejsca do przechowywania ręczników, kosmetyków czy przyborów łazienkowych. W kolekcjach nie mogło zabraknąć także wysokiej klasy umywalek oraz dopasowanych do nich szafek pod umywalki. Meble łazienkowe dostępne w kompletach uzupełniane są również o eleganckie lustra – wiele z nich posiada dodatkowe oświetlenie LED.

root_812
the authorroot_812