Dom i Wnętrze

Kominki gazowe na taras – jak działają?

741Views

Stworzenie wygodnej strefy wypoczynkowej blisko domu jest dzisiaj prostsze niż kiedykolwiek wcześniej – przekonują projektanci mebli ogrodowych. Nowoczesne meble ogrodowe i dodatki pozwolą na wykreowanie idealnej przestrzeni do relaksu. Elementami, które znacząco podniosą estetykę otoczenia są kominki gazowe na taras. Jak działają?

Kominki gazowe na taras – wyjątkowe ciepło i blask

Odpoczynek na tarasie nierzadko przeciąga się do godzin wieczornych. Zapadający zmrok rozjaśnią kominki gazowe na taras. Te nowoczesna urządzenia widać coraz częściej w polskich ogrodach i na tarasach – sprawdzą się też na werandach, są chętnie wykorzystywane w restauracjach czy kawiarniach. Mogą one też uzupełniać zadaszenia tarasowe z kompletami wypoczynkowymi. Kominki gazowe na taras to świetny dodatek, który pozwoli na wykreowanie niebanalnej oprawy i charakteru otoczenia. Kominki wpłyną na odbiór przestrzeni, jak również na poprawę komfortu termicznego podczas chłodniejszych wieczorów. Jak działają kominki gazowe na taras? Jak są projektowane?

Kominki gazowe na taras – elegancja i bezpieczeństwo użytkowania

Kominki gazowe na taras projektowane są w taki sposób, aby idealnie wpisywały się w najnowsze trendy i mogły być wykorzystywane w aranżacjach minimalistycznych, nowoczesnych, skandynawskich. Materiały zewnętrze to skała wulkaniczna lub materiały syntetyczne, polana drewna imituje materiał ceramiczny odporny na wysokie temperatury. Kominki gazowe na taras zasilane są gazem z butli, która ukryta jest wewnątrz urządzenia i nie zaburza estetyki. Wysokość płomienia można regulować przy pomocy niewielkiego pokrętła. Paleniska tego typu nie generują gryzącego dymu czy też iskier, przez co użytkowanie nie sprawia żadnego problemu.

root_812
the authorroot_812