Zdrowie i Uroda

Wypełnianie ust – naturalny efekt powiększenia

391Views

Wypełnianie ust kwasem hialuronowym pozwala na odzyskanie młodzieńczego wyglądu warg i ich powiększenie. Sprawdź, jak to działa.

Wypełnianie ust kwasem hialuronowym – jak uzyskać naturalne efekty?

Powiększanie ust kwasem hialuronowym to szybki zabieg, który pozwala na spektakularną poprawę wyglądu twarzy. Przeprowadzony przez doświadczonego specjalistę daje naturalne efekty, które utrzymują się przez wiele miesięcy. Sprawdź, na co zwrócić uwagę przed zabiegiem wypełniania ust, jeśli zależy Ci na ich naturalnym powiększeniu.

Jak działa hialuronowy wypełniacz ust?

Kwas hialuronowy to substancja, która naturalnie występuje w skórze i innych tkankach ludzkiego organizmu, odpowiadając za ich nawilżenie. Z wiekiem jednak jego ilość w skórze maleje, co prowadzi do powstawania zmarszczek. Dlatego opracowano preparaty do ostrzykiwania na bazie kwasu hialuronowego, które służą do redukcji zmarszczek, ale również do modelowania twarzy, w tym wypełniania ust.

Kwas hialuronowy posiada właściwości łączenia włókien kolagenowych oraz wiązania cząsteczek wody (1 g kwasu hialuronowego może związać około 6 l wody), dzięki czemu zapewnia jędrną, nawilżoną i odżywioną skórę. Wstrzyknięty w okolice warg długotrwale je nawilża i powiększa.

Jak wyjasniają spejcliści z Kliniki Miracki w Warszawie odmładzanie twarzy z użyciem kwasu hialuronowego jest w pełni bezpieczne dla ludzkiego organizmu. Substancja ta posiada bowiem niski potencjał uczuleniowy, a jej działanie jest odwracalne.

Na czym polega wypełnianie ust?

Wypełnianie ust kwasem hialuronowym to zabieg iniekcyjny, który powinien być wykonywany przez doświadczonego lekarza. Wówczas można mieć pewność, że procedura przebiegnie prawidłowo, a efekt ostateczny będzie naturalny i dopasowany do urody pacjenta.

Wypełnianie ust wykonywane jest w znieczuleniu miejscowym. Polega na wstrzyknięciu kwasu hialuronowego w odpowiednie miejsca warg, a następnie rozmasowaniu skóry, aby preparat rozprowadził się równomiernie. Kwas hialuronowy wstrzykuje się w wargi przy pomocy bardzo cienkiej, tępo zakończonej igły. Środek ten ma postać wyjątkowo plastyczną, dlatego też po jego wprowadzeniu specjalista od razu rozpoczyna modelowanie ust, rozprowadzając preparat równomiernie, by zostały one powiększone, ale nadal prezentowały się naturalnie.

Powiększanie ust kwasem hialuronowym – naturalny efekt jest możliwy

Naturalne efekty wypełniania ust to przede wszystkim zasługa profesjonalnego wykonania zabiegu. Jeśli zależy Ci na subtelnym podkreśleniu ust, a nie ich przerysowaniu, zgłoś się na zabieg do profesjonalnej kliniki medycyny estetycznej i zaufaj doświadczeniu lekarza, który dobierze odpowiednią dawkę wypełniacza do Twoich potrzeb. Pozwól specjaliście zdecydować, jaki kształt i wielkość ust najlepiej pasują do Twoich rysów twarzy.

Na początku usta po wstrzyknięciu kwasu hialuronowego mogą być lekko opuchnięte. Efekt ten szybko znika. Szczególnie istotna w ciągu kilku dni po zabiegu jest troskliwa dbałość o ostrzyknięty obszar – nie należy go zbyt mocno uciskać, wykonywać intensywnych odkształceń mimicznych. Warto również stosować substancje lekko łagodzące na opuchlizny, aby usta jak najszybciej wróciły do formy i pięknego kuszącego kształtu.

Warto wiedzieć, że efekty wypełniania ust kwasem hialuronowym są odwracalne. Jeśli z jakiegoś powodu będziesz niezadowolona z rezultatów, możesz skorzystać z zabiegu z użyciem hialuronidazy – enzymu, który rozkłada kwas hialuronowy. Można w ten sposób skorygować kształt ust lub całkowicie powrócić do ich pierwotnego wyglądu.

W razie innych pytań zapraszamy do kontaktu ze specjalistami z Kliniki Miracki w Warszawie: https://klinikamiracki.pl/klinika-miracki-warszawa-ursynow-aleja-ken/

Dodatkowo zapraszamy na zabiegi odmładzające takie jak botoks, mezoterapia osoczem bogatopłytkowym czy terapie komórkami macierzystymi: https://mirackiclinic.com/

root_812
the authorroot_812